úterý 27. září 2016

Na stole

máme stále něco.


 

Dávám přednost kytkám ze zahrádky a z procházek a vůbec nejmilejší jsou mi ty zvadlé a polámané a každá jinak dlouhá, některá i s kořínky, z jiné jen květ. To když kluci každou chvíli odbíhají od hry za mnou a nosí mi "na, maminko, to je pro tebe". 

Fotky jsou sesbírané za více než rok, některé jsou možná ještě starší, jak mi uvízly ve složkách v počítači. Je na nich hezky vidět, jak se nám to mění i doma podle aktuálního ročního období.

PS: Ta vázička se srdíčkem je od Eliáška, vyrobil ji na keramice :-)

8 komentářů:

 1. Mile promeny jednoho mista. Taky rada zdobim dum podle rocni doby. Zrovna vcera ustoupily slunecnice sipkum,co jsme si privezli z vyletu. A barevnym listum a orechum,co pritahli kluci. Pri pohledu na to kafe v hrnecku,jdu na jedno:-))
  Ta vazicka je jasne ze nejkrasnejsix-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jo, šípky! Letos nějak nestíhám. Na zahradě jich máme jen pár.
   Já bych si zase dala ty ořechy, vlašské, loupací :-)

   Vymazat
  2. Prave byly a jsou ty loupaci vlasske,jen mam ted problem umyt ruce. Pripadam si jako zemedelec po ctyrech sezonach:-)))

   Vymazat
  3. Muž je vozí v autě už dva dny :-D
   Na ty ruce asi nic neporadím, leda snad kartáček a drhnout. To je takový nepříjemný průvodní jev. Ale dobré je, že lidi se většinou dovtípí, že to je z ořechů, nikoli z nedostatku hygieny :-D

   Vymazat
  4. To uz nebudou loupaci:-)))
   Drhnu. A prelakla jsem si na temnocervenou,aby aspon toto sik bylo ...:-))
   ;-)

   Vymazat
 2. To je krása! kytky miluju, ale nemáme je moc často. Třeba to napravíme. Co ale nutně potřebuju - říct tátovy, ať mi nařeže kulatinu na stůl :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ;-) Z kulatiny jsou perfektní i etažéry a tácy na cukroví.

   Vymazat

Děkuji za váš komentář :-)