neděle 28. dubna 2019

Ještěd

Byla jsem tam úplně poprvé v životě. A doufám, že ne naposled. Další ze seznamu splněných výletních přání.


Nahoru lahovkou, pauza v restauraci, dolů pěšky. 







 







 


 








 
 
 


2 komentáře:

  1. Ještěd je krásné místo. Jenom nahoře v restauraci se najíte za poměrně dost peněz. Asi vysokohorská přirážka. Nebo nevím. Každopádně jsem tam viděla na zemi nedávno dost dlouhý řekla bych že až prodlužovací kabel. Vůbec nechápu odkud kam vedl. Ale asi to mělo nějaké své opoctatnění.

    OdpovědětVymazat
  2. Já se musím přiznat, že mě ten Ještěd moc nebere. Jako architektonická památka super, ale připravte si peněženku. A jako ubytování taky nic moc. To radši hájenka Kokořínsko nebo obecně vzato prostě něco, co je trochu levnější, nebo klidně i za podobné peníze, to mi nevadí, ale ta kvalita ubytování za to fakt stojí.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za váš komentář :-)